Hea Energia kursused ja filmid

Tiibeti joogid

„Tiibeti joogid” on lugu eelkõige Tiibetist ning alles seejärel neist erakordsete võimetega inimestest, kes on lugematuid päevi ja öid järginud püüdlust meelerahu saavutamiseks. Joogi (yo-ge) on veetnud aastaid üksinduses ning harjutlenud vaimseid ja füüsilisi enesemuutmisharjutusi ning läbi nende saavutanud erakordse kontrolli nii meele kui keha üle. Joogi on lõpetanud kannatused, ta on vaba negatiivsetest mõtetest ja ta meel on täielikult rahus.
Samal ajal kui kõige arenenumad mõtlejad Läänes arendasid teadusi, et parandada inimkonna välist olu, arendasid joogid sisemisi teadusi, et parandada inimese seesmist meeleseisundit. Eesmärgiks on muuta tavamõtlemise mustreid, et ületada iseendas viha, ahnus, agressioon, kadedus, upsakus, nõmedus, teadmatus. Kõik see ühtekokku taotleb üht eesmärki – harmoonilist ja õnnelikku elu.

Žanr: Dokumentaalfilm
Kestvus: 77 min

Koos ostu sooritamisega lood endale Hea Energia Keskuse konto.

0 loeng 0-st loengust lõpetatud!0%
Antud filmi või kursuse täispikk sisu on ligipääsetav pärast selle ostu või koos liikmelisuspaketi “Pakett II – Hea Energia Filmid and Pakett III – Hea Energia Keskus ” soetamisega
Logi sisse Registreeru
Registreeru sellele kursusele